čtvrtek 12. července 2018

Dotekem k otevírání těla
Další z Cobrou doporučených odkazů:Jak mnozí z vás, kdož jste byli v Ženských chrámech, ví, jedno z našich stěžejních cvičení zahrnuje uctivý dotek.

Ženský dotek, protože má v sobě takovou lákavou přednost, není obtěžující, je zvoucí, rozpouští necitlivá a zamrzlá místa v našich tělech, takže můžeme procítit více a více života.

Můžeme zažít lásku; můžeme dávat a dostávat lásku skrze naše těla. Čím více se otevíráme na naší ženské cestě probuzení, tím více potřebujeme vyživovat naše těla, nervový systém. Tímto způsobem rozvíjíme větší kapacitu, abychom dovolili silnějším energiím proudit skrze naše těla.

Například, dle mé zkušenosti s otevíráním a přivítáním pocitů, to není tak, že by bylo méně a méně pocitů. Často cítím takovou bolest, zármutek, strach a zlobu, které proudí skrze mé tělo. Ale skrze své cvičení jsem vyvinula lepší prostor, abych dovolila pocitům, aby procházely skrze mne. Už ve mně neuvíznou a nezamrznou tolik jako dříve.

Žít jako část tohoto tvořivého rozvíjení se, které nazýváme život na planetě Zemi, s planetou Zemí, jako planeta Země, to vyžaduje, abychom zůstali otevření k velice silným pocitům.

Ve světě je strach, zármutek. Můžeme si dovolit toto cítit?

V rámci ženského doteku se tělo může pomalu, pomalu otevírat a stávat se jemnějším. Všechna strnulá a studená místa, nevymetená zákoutí, mohou být navštívena znovu s jemnějším vědomím. Dokonce i když necvičíte společně s dalšími ženami, buďte si vědomi síly doteku. Ve vašem těle se jen díky jemnému, zvoucímu doteku může odehrát otevřené setkání. Nejkrásnější cesta, jak zůstat přítomna v těle je přinést vědomí do těla skrze dotek. Být plně přítomna v těle, být plně probuzena.

Můžete položit jemně ruku na své srdce právě teď.

Nadechněte se.

Vydechněte.

V lásce

Chameli 


Překlad: Andrea